Emirates sponsorluğundaki Dubai uluslararası film festivali 14.kez film severlerle buluşuyor

Yıllar içinde Orta Doğu'nun önde gelen film festivali haline gelen ve uluslararası beğeni toplayan, Dubai Uluslararası Film Festivali’nin 14.’sü Emirates sponsorluğunda gerçekleştiriliyor

Yıllar içinde Orta Doğu'nun önde gelen film festivali haline gelen ve uluslararası beğeni toplayan, Dubai Uluslararası Film Festivali’nin 14.’sü Emirates sponsorluğunda gerçekleştiriliyor

Emirates, Dubai Uluslararası Film Festivali'nin (DIFF) 14.’sünde film tutkunlarına en güzel örnekleri sunarken aynı zamanda kırmızı halıda dünyaca ünlü yıldızları ağırlıyor.

Şeyh Mansoor bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum'un da katılımı ile gerçekleşen DIFF açılışı, çeşitli yerel, bölgesel ve dünya çapında yeteneklere ev sahipliği yapıyor. Sekiz gün süren festivalin açılış gecesi, Sir Patrick Stewart, Cate Blanchett, Wahid Hamid, Irrfan Han, Hend Sabri ve Sonam Kapoor gibi dünyaca ünlü yıldızların katılımı ile renklendi.

13 Aralık'ta son bulacak olan Dubai Uluslararası Film Festivali, film meraklılarına yerel sinema galaları, forumlar ve Dubai'deki sinema severlerin keyifle takip edeceği film etkinlikleri ile heyecan yaratmaya devam ediyor. Emirates, festivalin başlangıcından bu yana DIFF'in başlıca ve kurucu sponsoru oldu ve bazı iyi filmlerin de ekranlarda yer almasına öncülük etti.

Ayrıca, film tutkunu olan yolcular, Emirates'in ödüllü uçak içi dijital geniş ekran eğlence sistemi "ice" ekranlarınından yaklaşık 40 dilde 2500'den fazla eğlence kanalını izleyebiliyorlar. Emirates, gökyüzündeki en geniş program seçeneği, canlı TV, oyunlar, podcast'ler, TV şovları ve çok çeşitli bölgesel ve global filmler ile yolcularına eğlenceyi her anlamda sunuyor. Uçuşunuzda yer alan program ve filmler için http://www.emirates.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

DIFF hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.dubaifilmfest.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 84 ülkede 157 destinasyona taşıyor. 268 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 95 milyar doların üzerinde 244 uçak siparişi bulunuyor.

Detaylı bilgi için:www.emirates.com

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER