Ezgi Yalçın Nehirce Şirketler Grubu'nun CEO’su olarak atandı

Nehirce İnsan Kaynakları Limited’in  Genel Müdürü olarak  görev yapan Ezgi Yalçın “Nehirce Şirketler Grubu”nun CEO’su olarak atandı.

Nehirce İnsan Kaynakları Limited’in Genel Müdürü olarak görev yapan Ezgi Yalçın “Nehirce Şirketler Grubu”nun CEO’su olarak atandı.

2007’de kurulan Nehirce İnsan Kaynakları Limited’in  Genel Müdürü olarak görev yapan Ezgi Yalçın bir süre önce müdürlük görevinin de yanında                                          tüm şirketleri bir araya toplayan “Nehirce Şirketler Grubu”nun CEO’su olarak atandı.

1979 İskenderun doğumlu olan Ezgi Yalçın yüksek eğitimini Fırat Üniversitesi  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda tamamladı. Gerek Anadolu Meslek Lisesi gerekse Fırat Üniversitesi eğitimi döneminde özellikle bilgisayar kullanımı ve yazılım konularına odaklanan Ezgi Yalçın; dijital dünya ile çok önceki yıllarda tanışıp becerilerini geliştirdi. Böylece öğrencilik yıllarından itibaren çok çeşitli yazılım programlarına vakıf oldu.

Öğrencilik yıllarından itibaren çalışma hayatına başlayan Ezgi Yalçın; Global Medya Grubu, Mesa Grubu şirketlerinde İK Uzmanı olarak başladığı görevlerinde özellikle Dijital Eğitim Uzmanı olarak kısa sürede İK Müdürü pozisyonuna yükseldi.

2007’de Nehirce İK Danışmanlık ve River Akademi’de Genel Müdür olarak görev üstlenen Ezgi Yalçın; “Cvbenim.com” şirketinin de gruba katılmasıyla grubun       CEO’su olarak atandı.

Evli ve 1 erkek çocuk annesi olan Ezgi Yalçın ileri derecede İngilizce biliyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER