FLO’nun yeni sezon için hazırladığı reklam filmini yayınladı

“Benim FLO’m Benim Dünyam” sloganıyla koleksiyonlarını tanıtan FLO, yepyeni reklam filmiyle dijital platformlarda yerini aldı.

“Benim FLO’m Benim Dünyam” sloganıyla koleksiyonlarını tanıtan FLO, yepyeni reklam filmiyle dijital platformlarda yerini aldı.

 FLO, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu 3 ünlü oyuncunun rol aldığı reklam filmiyle tanıtıyor. Renkli görüntülere sahne olan reklam filminde Ebru Şahin, Aslıhan Güner ve Yağmur Tanrısevsin, Benim FLO’m Benim Dünyam sloganıyla FLO modasını izleyenlere sunuyor.

Her dönemin trend ayakkabıları arasında yer alan sneaker’lar, ünlü oyuncu Ebru Şahin’in dinamik duruşuyla temsil ediliyor. Kadınların vazgeçilmezi topuklu ayakkabıları Aslıhan Güner, yaz mevsiminin gözdesi terlik ve sandalet koleksiyonunu ise Yağmur Tanrısevsin tanıtıyor. Birbirinden şık ayakkabı modellerinin gösterildiği reklam filminde, “Her sana FLO, her moda FLO” jingle’ı eşliğinde kadınların kendi hikayesinin baş rolünde olduğu, kendi modunu ve tarzını yansıttığı görüntüler ekrana yansıyor.

Antalya Rixos Premium Belek Hotel ve Land Of Legends’ da çekimi gerçekleşen reklam filminin yönetmen koltuğunda, sayısız klip ve reklam filmi çekmiş Metin Arolat oturuyor. Çekimi üç gün süren reklam filminin yapımcılığını ise Baba Film üstleniyor.
Künye

Reklamveren: FLO
Reklamveren Yetkilileri: Pelin Şeker, Elif Köse Erdağı, Özlem Özgen, Yağmur Oskay
Reklam Ajansı: Titrifikir

Yaratıcı Ekip Liderleri: Necati Kaya, Oğuzhan Dilek

Yaratıcı Ekip: Çağrı Yıldırım, Öznur Yeniyol
Marka Ekibi: Dilek Sezen, Cansu Balcı, Emre Kütük

Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül
Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin, Abdullah Şahin
Yapım Şirketi: Baba Film

Yönetmen: Metin Arolat

Post Prodüksiyon: Otomat

Müzik: İmaj Müzik Onur Cumaoğlu

Mecralar: TV & Digital

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER