Geometry’nin ilk Global Chief Innovation Officer’ı Roy Armale oldu

WPP'nin “End-to-end Creative Commerce” ajansı Geometry Global, Roy Armale'yi Global Chief Innovation Officer’ı olarak atadı.

WPP'nin “End-to-end Creative Commerce” ajansı Geometry Global, Roy Armale'yi Global Chief Innovation Officer’ı olarak atadı.


Roy Armale tüm dünyaya Geometry'nin Living Commerce işletim sisteminin sunulabilmesini mümkün kılmak üzere, modern platform ve araçlarını yeniden planlayıp düzenleme ve yerleştirme görevini yürütecek. Armale aynı zamanda müşterilerin büyüme fırsatlarına hız kazandırmak için, ajansın stratejik ve kreatif süreçlerine teknolojiyi de dahil eden inovasyon bölümünü de denetleyecek.

Roy Armale Geometry'deki kariyerine, müşterileri perakendede yaşanan değişimde avantajlı konuma taşıyacak davranışsal düşünüş ve alışverişçi pazarlama çalışması ile başladı. Bu çalışma, birçok müşterinin yeni inovasyon uygulamalarını benimsemesini sağlarken; ajansın veri ve teknolojiyi müşterilere bir adım daha yaklaştıran iş birliği araçları oluşturma yatırımlarına hız verip, fikirleri ölçeklendirilebilir kreatif ticaret çözümlerine dönüştürmesini sağladı

Roy Armale, bu sürecin Geometry içinde yerleştirilip ve benimsenmesinden de sorumlu olurken; aynı zamanda WPP CTO Konseyinin bir üyesi olarak WPP teknoloji gündemine katkı da sağlayacak.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER