Girişimci Sohbetleri'nin Aralık ayı programı açıklandı!

The Brand Age olarak medya sponsoru olduğumuz Girişimci Sohbetleri'nin Aralık ayı programı açıklandı.

The Brand Age olarak medya sponsoru olduğumuz Girişimci Sohbetleri'nin Aralık ayı programı açıklandı.

Girişimcilikle ilgili merak edilen ve ihtiyaç duyulan her şeyin masaya yatırılacağı, başarıya ulaşmış girişimcilerin deneyimlerini aktaracakları, aynı zamanda katılımcıların yeni insanlarla tanışabileceği, sohbet edebileceği ve bilgi paylaşımında bulunabileceği Girişimci Sohbetleri'nde bu ay Pabbler Kurucusu Ceren Süngü Kalpaklıoğlu, Propars Kurucu Ortağı Engin Sezgin ve Balıklı Group Kurucusu Tuğba Balıklı konuşmacı olarak yer alacak.

Ücretsiz yapılan bu etkinliğe KOBİ'ler, orta ve üst düzey yöneticiler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, girişimci olmak isteyen ama nasıl başlayacağını bilmeyenlerin yanı sıra e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar katılıyor. 13 Aralık Perşembe akşamı SANTRAL’de yapılacak olan ücretsiz etkinliğe katılmak isteyenler https://bit.ly/2FKTOu7 adresinden kayıt olabilecek.

Girişimci Sohbetleri'nde ne oluyor? 

İlk konuk (yeni girişimci) firmasının neler yaptığını kısaca özetliyor, kendisini izlemeye gelmiş kişilere sorular sorup çözemediği konularla alakalı cevap arıyor. İkinci konuk ise (belli bir yere gelmiş girişimci) kendi tecrübelerinden yola çıkarak bir girişimcinin dikkat etmesi gereken konulardan bahsederken örnekler paylaşarak yaptığı doğru ve hatalı şeyleri anlatıyor. Üçüncü konuk ise (bir firma yetkilisi) uzmanlığı olduğu konuda girişimcilere düşük bütçelerle neler yapabilecekleri ve nelere dikkat etmeleri ile alakalı tavsiyelerde bulunurken kendi firmasının girişimcilere nasıl destek vereceğinden bahsediyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER