Online Sohbetler'in konuğu Özhan Atalay

Özhan Atalay, Online Sohbet'lerde iş hayatının gerçeklerini anlatacak.

Özhan Atalay, Online Sohbet'lerde iş hayatının gerçeklerini anlatacak.

İş hayatında deneyimler uzun yıllar, harcanan paralar, başarı ve başarısızlıklar sonrasında edinilir. Şanslı olanlar ya vizyon sahibi yöneticileri sayesinde bu deneyimleri hızlıca elde etme şansını yakalar kimisi ise yakın eş dost akrabanın tavsiyeleri ile çok şey öğrenir. Kısacası bu şanslı kişiler öğrenme maliyetini minimize eder ve iş hayatında daha emin adımlarla ilerler. Bu iki kaynağı da olmayanlar ise içlerinden keşke elimizde bir kaynak olsaydı da en azından bazı konularla alakalı biraz bilgimiz, fikrimiz olsaydı derler.

Özhan Atalay'ın, yaşanmış olayların yer aldığı kitabı ''Yöneticinin Başarısızlık Rehberi'' tam bu kişiler için. İş hayatının başındaysanız sizi bekleyen muhtemel şeyleri, belli bir deneyime geldiyseniz de geçmişin muhasebesini yapabileceğiniz birçok şey göreceksiniz. Çoğu zaman işveren ya da çalışan olarak ben bunu yaşadım diyeceğiniz onlarca hikaye ile karşılaşıp yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz.

Me Consultancy'nın katkılarıyla 18 Şubat'ta saat 14:00'da düzenlenecek webinarda Özhan Atalay ile kitaptan yola çıkarak iş hayatında olan biten her şeyi konuşulacak ve izleyicilerden gelen sorular cevaplandırılacak. Etkinlik sonunda yapılacak çekilişle de 3 kişiye Özhan Atalay'ın imzalı kitabı hediye edilecek.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER