"Serenay Sarıkaya X Mavi Icon" koleksiyonu, "Çok Serenay, Çok Mavi" sloganlı yeni reklam filmiyle tanıtıldı

Mavi'nin yeni koleksiyonu

Mavi'nin yeni koleksiyonu "Serenay Sarıkaya X Mavi Icon", yeni reklam filmiyle tanıtıldı

Serenay Sarıkaya X Mavi Icon koleksiyonu,  “Çok Serenay, Çok Mavi” sloganlı yeni reklam filmiyle tanıtıldı. Seranay’ın tarzındaki fark, saçtığı ışık ve yansıttığı enerjiden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon her ürünüyle jean’den başlayan bir şıklık sunuyor. Gündüzden geceye giyilebilecek, şehir hayatının dinamizmine ve stiline uygun Serenay X Mavi Icon 30 parçadan oluşuyor. Koleksiyonda Mavi’nin Super Gold jean’lerinin yanı sıra dikkat çekici stile sahip tek omuz trikolar, göz alıcı metalik ceketler, şehirli denim takımlar ve zamansız şıklığın simgesi blazerlar bulunuyor.

 

Koleksiyonun her bir parçası “Çok Serenay”

Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ve reklam kampanyasıyla ilgili heyecanını paylaşan ünlü yıldız; “Mavi ile bir araya geldiğimizde öyle bir enerji çıkıyor ki biz artık filmlere, fotoğraf karelerine sığamıyoruz. Bu defa Mavi Icon koleksiyonuyla karşınızdayız. Mavi Icon, jean’den başlayan bir şıklık hikayesi… Şehirli, tarz sahibi ve kendinden emin bir duruşa sahip kadınların koleksiyonu. Mavi Icon koleksiyonunun her bir parçası beni çok iyi yansıtıyor.”


Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, Serenay Sarıkaya’dan esinlenen yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi:  “Serenay reklam yıldızımız olmasının yanı sıra Mavi Icon koleksiyonumuzun ilham kaynağı. Onun güçlü tarzı, yansıttığı enerji, saçtığı ışık bu koleksiyonda hayat buluyor. Gücünü jean’in çabasız ve zamansız şıklığından alıyor ve kadın modasındaki iddiamızı ortaya koyuyor. Her ürünüyle etkili bir duruş sergileyen bu şehirli ve stil sahibi koleksiyonu Mavi kalitesiyle sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” 


Reklam Filmi


Reklam Filmi Künyesi 

Reklam Yıldızı         

Serenay Sarıkaya

Senaryo

Rafineri

Yönetmen

Cemal Alpan

Görüntü Yönetmeni 

Ahmet Sesigürgül

Müzik

Jingle House

Süre 

45 sn.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER