Schwarzkopf Professional Şen Makas tiyatro oyununa sponsor oldu

Tiyatrokare tarafından daha önce ülkemizde Schwarzkopf Professional sponsorluğunda sahnelenen ve izleyici rekorları kıran tiyatro oyunu ŞEN MAKAS, 18 Şubat’ta bir kez daha perde demeye hazırlanıyor.

Tiyatrokare tarafından daha önce ülkemizde Schwarzkopf Professional sponsorluğunda sahnelenen ve izleyici rekorları kıran tiyatro oyunu ŞEN MAKAS, 18 Şubat’ta bir kez daha perde demeye hazırlanıyor.

Schwarzkopf Professional markasının bir kez daha sponsorluğunu üstlendiği; Melek Baykal, Jess Molho, Veysel Diker, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler ve Ebru Saçar’ın rol alacakları oyunu Nedim Saban yönetiyor. Şen Makas'ın 18 Şubat'taki ilk gösterimi, Trump Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluşuyor olacak.

Üstün kalitede ürün serileri ile kuaförlere sanatlarında yardımcı olan ve yaptığı tüm çalışmaların odağına yine kuaförleri koyan Schwarzkopf Professional, bir kuaför salonunda geçen gizemli olayların anlatıldığı ŞEN MAKAS oyununa ana sponsor oldu. Amerikan Tiyatro Tarihi’nin en uzun süre oynanan oyunu olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na geçen "SHEAR MADNESS" (Şen Makas), 1979 yılından beri Boston'da her gece sahneleniyor ve dünyanın tüm ülkelerinde büyük başarı sağlıyor. ŞEN MAKAS, Charlie Chaplin Komedi Ödülü alan tek oyun olma özelliğine de sahip. Oyun, 1997 yılında yine Schwarzkopf Professional sponsorluğunda Türkiye'de sergilenmiş, gişe rekorları kırarak 2 yılda 1.200 kez sahnelenmişti. Sahnede işlenen bir cinayetin seyircinin interaktif katılımıyla sunulduğu oyunda, katil zanlıları oylama ile seçilerek, her gece farklı bir finale ulaşılması mümkün oluyor. Seyircinin oyuncuları sorguladığı oyun, 2002 yılında bu kez teknolojinin de yoğun kullanımıyla tekrar sahnelenmişti. Oyunun ikinci versiyonunda Schwarzkopf Professional dekor sponsoru olarak yer almıştı. Bir kuaför salonunda geçen ve her şeyin gerçekçi biçimde yansıtılması gereken oyunun Schwarzkopf Professional tarafından gerçekleştirilen dekor tasarımı, Direklerarası En İyi Dekor ve Prodüksiyon Ödülü'ne layık görülmüştü.

Daha önceleri Şafak Sezer, Çiçek Dilligil, Oya İnci, Şoray Uzun, Deniz Oral, Yosi Mizrahi, Ümit Çırak, Melda Gür gibi isimlerin oynadığı oyunun yeni versiyonu, Nedim Saban tarafından yönetiliyor. Oyunda Melek Baykal, Jess Molho, Veysel Diker, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Ebru Saçar rol alıyor ve sosyal medya yoğun olarak kullanılıyor. ŞEN MAKAS; 20 Şubat’ta Bursa, 21 Şubat’ta Balıkesir, 23 Şubat’ta İzmir Karşıyaka, 2 Mart’ta Çorlu seyircisiyle buluştuktan sonra, 3 Mart’tan itibaren tekrar İstanbul seyircisiyle, yoğunluklu olarak Trump Kültür Merkezi, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, Caddebostan, Kozyatağı ve Ataköy’de bir araya gelecek. Oyun ayrıca 7, 10, 11 Mart’ta Ankara; 14, 15 Mart’ta ise İzmir’de sahnelenecek.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER