Sompo Japan Sigorta'dan "Yerküreye Saygı"

Sompo Sigorta’nın iklim değişikliği konusunda toplumsal farkındalık ve bilinç düzeyini artırmak amacıyla Meteoroloji ve Afet Yönetimi  ve TEMA Vakfı iş birliği ile hayata geçirdiği Yerküreye Saygı Projesi’ne özel rap şarkısı ve klip hazırlandı.

Sompo Sigorta’nın iklim değişikliği konusunda toplumsal farkındalık ve bilinç düzeyini artırmak amacıyla Meteoroloji ve Afet Yönetimi ve TEMA Vakfı iş birliği ile hayata geçirdiği Yerküreye Saygı Projesi’ne özel rap şarkısı ve klip hazırlandı.

Sompo Sigorta, dünyanın farklı bölgelerinde, farklı şekillerde kendini gösteren ve tüm canlılar için tehdit unsuru oluşturan iklim değişikliği konusunda toplumsal sorumluluk üstlenerek Meteoroloji ve Afet Yönetimi Profesörü Mikdat Kadıoğlu ve TEMA Vakfı iş birliği ile başlattığı ’Yerküreye Saygı’ projesi için şarkı ve klip çalışmasına imza attı.

Rap müzik olarak hazırlanan şarkı, kampanyanın ana mesajı olan ‘Dünyanın Sigortası Sensin’ mottosundan yola çıkıyor. İklim değişikliğine vurgu yapan sözleriyle dikkat çeken ‘Sensin, Benim, Biziz Dünyanın Sigortası’ şarkısının klibi 19 Temmuz 2019 tarihinden itibaren tematik TV kanallarından izlenebilecek. Tematik kanalların yanı sıra dijital platformlar, sosyal medya ve radyo kanallarında da yer alacak şarkının geniş kitlelere ulaşması hedefleniyor.Künye: 
Reklamveren: Sompo Japan Sigorta
Reklam Ajansı: Indie İstanbul
Müzik Prodüksiyon: 25m2
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER