Tansu Yeğen'e uluslararası görev

Tansu Yeğen, UiPath’te 30 ülkeyi kapsayan ve merkezi İstanbul olan bölgenin başına geçti.

Tansu Yeğen, UiPath’te 30 ülkeyi kapsayan ve merkezi İstanbul olan bölgenin başına geçti.

Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zeka konusunda dünyanın lider yazılım şirketi UiPath, Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen’i içlerinde Türkiye, Rusya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsrail, Litvanya ve Ukrayna’nın da bulunduğu 30 ülkeyi kapsayan bölgenin başına getirdi. 30 ülkeden oluşan bölgenin merkezi İstanbul oldu. 

Dünyada kurumsal robotik süreç otomasyonu pazarında lider konumda bulunan UiPath’in yazılım robotları hızlıca kurumlara uyum sağlarken, çalışanların tekrarlanan ve sıkıcı işlerini onlar adına daha hızlı ve hatasız gerçekleştiririyor. Bu sayede, kurumların verimliliği ve bilgi işlem operasyonları kolaylaşırken, müşteri ve çalışan memnuniyeti artıyor.

UiPath, Satış Başkanı Craig Bumpus, ‘‘Tansu Yeğen, 25 yılı aşan Türkiye ve Avrupa’daki teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe lider şirketlerde edinmiş olduğu satış, strateji ve iş ortakları alanındaki derin tecrübesiyle, UiPath için bu göreve yönelik en doğru seçim oldu. Yeğen, çok kısa süre içinde, Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı, şirketimizin çok önem verdiği gelişen pazarlardaki büyüme faaliyetlerini üstlendi.’ dedi.

Faaliyetlerine başlamasının hemen ardından UiPath Türkiye ofisi, robotik süreç otomasyonunun sağladığı faydaların bilinirliğini artırmak konusunda etkin çalışmalar gerçekleştirdi. Aynı zamanda 200’ün üzerinde önemli müşterimiz ve 50 civarında iş ortağımızla önemli projelere imza attı.  

Tansu Yeğen, ‘UiPath olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha yakın destek olabilmek için, yeni bir bölge içinde farklı ülkelere genişliyoruz. UiPath, halihazırda Romanya, Türkiye ve Rusya’daki faaliyetlerine daha da kuvvetli bir şekilde devam edecek. Birçok ülkedeki ekibimle birlikte yakın çalışarak, yapay zeka destekli yazılım robotlarımızla yeni bölgemiz içindeki özel ve devlet kurumlarına hızlanmaları, verimlilik kazancı, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerinin artışı için önemli katkılarda bulunacağız’ açıklamasında bulundu. 

UiPath Hakkında:

UiPath, kurumlar için yapay zeka destekli otomasyonun öncelik olduğu bu dönemde sağladığı çözümlerle dünyada liderlik yapıyor. Her çalışana bir robot, ücretsiz ve açık eğitim, robotların yapay zeka ve makine öğrenmesi sayesinde yeni beceriler kazanması konusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Dijital becerilerin hızlı ve kolay şekilde milyonlarca çalışana sağlanması ile şirketin kurumsal Robotik Süreç Otomasyonu platformu dünyadaki özel ve devlet kurumlarında milyonlarca tekrarlanan, insan zekasına gerek duymayan işlerin otomasyona geçmesini sağladı. Sonuç olarak, önemli oranlarda verimlilik, müşteri ve çalışan memnuniyetinin artışı gerçekleşti. 

UiPath, Comparably tarafından çalışanların mutluluğu açısından 6. şirket ve şirket kültürü açısından büyük kurumlar içinde 11. şirket seçildi. UiPath, kurumsal yazılım tarihinde en hızlı büyüyen yazılım şirketi ünvanına sahip.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER