Türkiye’nin dört bir yanında yola sağlam basanlar

Lassa, yıllardır sürdürdüğü “Sağlamsa Lassa” kampanyasını bu kez

Lassa, yıllardır sürdürdüğü “Sağlamsa Lassa” kampanyasını bu kez "Türkiye’nin dört bir yanında yola sağlam basanlar" teması ile izleyicilerle buluşturdu.


Lassa, yıllardır sürdürdüğü “Sağlamsa Lassa” kampanyasını bu kez tüm Türkiye’yi kucaklayan bir seriyle izleyiciyle buluşturdu. Bu kapsamda “Türkiye’nin dört bir yanında yola sağlam basanlar” reklam serisini izleyicilerle buluşturdu.

Yedi farklı şehirde yapılan çekimlerde hafif ticariden bineğe, traktörden kamyonete Lassa'nın tüm ürün gamının yer aldığı reklam filmi ve beraberinde sekiz ürün filmi hayata geçirildi.

Lassa ‘sağlamlık’ stratejisine uygun olarak yayınladığı reklam filminde klasikleşen gururlu Lassa ikonik yürüyüşünü halktan kişilerle sunmaya devam ediyor. Lassa yeni reklam filminde Türkiye’nin farklı yerlerindeki insanların Lassa ile kahramanca aştığı yolların hikayesini ekrana getiriyor.

Oldukça geniş bir çekim ekibiyle günler süren çalışmaların sonunda, eşsiz Türkiye manzaraları ve bölgelere özel yolculuk hikayeleri reklam filmleriyle ekranlarda yerini aldı


Reklam Künyesi:
Reklamveren: Brisa
Reklamveren Yetkilisi: Evren Güzel, Efe Attila, Ela Okançay Uçar, Özgün Özdirek Ulu
Reklam Kampanyası: “Sağlamsa Lassa”
Reklam ajansı: Alametifarika
Medya Satın Alma Ajansı: Mediacom
Prodüksiyon Şirketi: 25 Film

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER