Üç boyutlu çizim ustasını canlı izleme fırsatı

Dünyanın sayılı üç boyutlu sokak sanatçılarından Philippenzo Madonnaro, 22 - 24 Kasım tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’de gerçekleştireceği canlı performansı ile izleyenleri büyüleyecek.

Dünyanın sayılı üç boyutlu sokak sanatçılarından Philippenzo Madonnaro, 22 - 24 Kasım tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’de gerçekleştireceği canlı performansı ile izleyenleri büyüleyecek.

Beylikdüzü Migros AVM, yıl boyunca devam eden 20. yıl etkinliklerine yılın son haftalarında da devam ediyor. Yarışmalar, sergiler ve atölyeler başta olmak üzere gerçekleştirdiği etkinlikler ile ziyaretçilerine eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşatan Beylikdüzü Migros AVM, 22 – 24 Kasım tarihleri arasında yine ünlü bir ismi ağırlayacak.

Ülkesi Rusya’da ve dünyada yeteneğiyle adından söz ettiren üç boyutlu sokak sanatları ustası Philippenzo Madonnaro, tüm hünerlerini Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçileri için sergileyecek. 22 Kasım Çarşamba günü Beylikdüzü Migros AVM'nin yemek katında kurulan özel alanda ziyaretçilerle bir araya gelecek olan Philippenzo, sokak sanatının en çarpıcı örneklerinden bir tanesini resmedecek.

Gerçekliğe meydan okuyan eserin oluşumuna tanık olun!

Kendi alanında parmakla gösterilen isimlerin başında gelen Philippenzo Madonnaro, ziyaretçilerin gözleri önünde benzersiz eserlerinden bir tanesini üç günde tamamlayacak. 22 Kasım saat 12:00’de başlayacak ve 24 Kasım saat 21:00’de tamamlanacak etkinliğe katılan ziyaretçiler, üç boyutlu çizimlerle gerçekliğe meydan okuyan başarılı sanatçının son eserini aşama aşama canlı olarak izleme fırsatı elde edecek.

Nerden baktığınıza göre değişir!

Bakıldığı açıya göre 3 boyutlu bir gürünüm kazanan bu çalışmalar anamorfik resmetme adıyla da anılıyor. Bir tür sokak sanatı ürünü olan üç boyutlu resimlerde en ve boy üzerinde oransal değişimler yapılarak bakılan açı ya da durulan yere göre illüzyonlar oluşturabiliyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER