Yatırım Finansman yeni Araştırma Müdürü Dr. Erol DANIŞ

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de 16 Kasım 2017 tarihi itibarıyla Araştırma Müdürlüğü görevine Dr. Erol Danış atandı.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de 16 Kasım 2017 tarihi itibarıyla Araştırma Müdürlüğü görevine Dr. Erol Danış atandı.

2000 yılında sermaye piyasası alanında çalışma hayatına başlayan Dr. Erol Danış, Türkiye’nin saygın finans kuruluşlarında ve dünyanın önde gelen yatırım bankalarının araştırma departmanlarında analist ve yönetici olarak çeşitli kademelerde görev aldı. Danış, 16 Kasım 2017 tarihi itibarıyla, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de Araştırma Müdürlüğü görevine atandı.

Türkiye'nin ilk aracı kurumu Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş, 41 yılı aşkın süredir, Türkiye genelinde önemli merkezlerdeki 9 şubesiyle bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasası alanında aracılık hizmetleri sunuyor.

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın iştiraki olarak sermaye piyasalarında saygın bir yer edinen Yatırım Finansman, müşteri odaklı yüksek hizmet kalitesiyle sektörün öncülerinden biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Dr. Erol Danış kimdir?

1975 doğumlu olan Dr. Erol Danış, Boğaziçi Üniversitesi’nde lisansını, International University of Japan’de yüksek lisansını ve ardından 2008 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde doktorasını tamamladı. 2000 yılında sermaye piyasası alanında çalışma hayatına başlayan Danış, Türkiye’nin saygın finans kuruluşlarında ve dünyanın önde gelen yatırım bankalarının Araştırma departmanlarında analist ve yönetici olarak görevlerde bulundu.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER