Yılın İlham Veren Erkekleri

The Brand Age dergisi olarak bu yıl bir farklılık yarattık ve Yılın İlham Veren Kadınları’nın yanında Yılın İlham Veren Erkeği’ni seçtik. Bu kategoride bu yıl, gelen araştırma sonuçları iki ismi işaret etti. Bunlardan biri Şahan Gökbakar iken diğer isim ise Engin Altan Düzyatan oldu.

Şahan Gökbakar

Oyunculuk ve komedyenlik kariyerinin ilk basamaklarından itibaren kendine has üslubuyla geniş bir hayran kitlesi yaratan Gökbakar, Recep İvedik tiplemesiyle şöhretinin zirvesine tırmanırken, oynadığı reklam lmleriyle de oldukça ses getirdi. Kendini ‘’halka yakın olmayı seven bir oyuncu’’ olarak tanımlayan Gökbakar, 2016’da Halkbank’ın reklam lminde, birbirinden farklı 10 halk tiplemesini canlandırarak bütün sempatileri topladı. Yine aynı yıl içinde, 2017’de gösterime giren Recep İvedik 5 lminin müjdesini verdi. Ünlü komedyen, hem rol aldığı reklam lmleriyle hem de serinin devam lmiyle, ismini 2016’nın en dikkat çeken isimleri arasına yazdırmayı başardı. Halen Recep İvedik 5 serisi ile 2 hafta içinde 4 milyon izleyeciye ulaşan Gökbakar’ın lmin Azerbaycan sahnesini, gelen tepkiler üzerine geri çekmesi ona duyulan sempatiyi daha da arttırdı.  

Engin Altan Düzyatan

Türk seyircisinin en sevdiği oyunculardan olan Engin Altan Düzyatan, kariyeri boyunca gerek rol aldığı dizi ve lmlerde gerekse sunduğu yarışmalarda başarılı performanslara imza attı. 2014 yılında başladığı “Diriliş Ertuğrul” dizisi onun kariyerinin dönüm noktalarından biri oldu. Medyanın ilgi gösterdiği bir isim olarak yıllar içinde oluşturduğu imajı bu dizideki Ertuğrul Gazi rolüyle çok daha güçlü bir hale getirdi. İş hayatındaki başarısını aile yaşamında da gösteren Düzyatan, 2014 yılında Neslişah Alkoçlar’la dünya evine girmişti. Bu evlilikten Emir Aras adlı bir erkek çocuk dünyaya getiren ünlü oyuncu hem aile babası olarak hem de Ertuğrul Gazi rolünde milyonları ekrana kilitleyerek yıl boyunca başarılarıyla büyüledi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER